REGENERACJA PO ZAWALE

Regeneracja po zawale serca

Regeneracja po zawale, regeneracja po chemioterapii czy radioterapii dotyczy coraz większej ilości pacjentów. Poważnie chorujemy w coraz młodszym wieku i niestety coraz częściej. Kiedyś zawał dotyczył osób po 40-50 roku życia. Dzisiaj dwudziestokilkuletni młodzi ludzie mają już za sobą pierwszy zawał serca. Nowotwory obecnie stały się tak powszechne, że chyba nie ma osób, która w swojej rodzinie lub najbliższym otoczeniu nie miałaby kontaktu z chorym na raka. Przyczyn takiego stanu jest wiele, a lista grzechów długa, niestety nie na wszystkie czynniki mamy wpływ.

W gronie moich najbliższych jest osoba która przeszła zawał i jest obecnie po radiochemioterapii. Nowotwór był kolejnym ciosem. Długo zastanawiałam się w jaki sposób mogę pomóc wrócić do zdrowia. Wiele czytałam o różnych preparatach regenerujących organizm po tak ciężkich chorobach. Zasięgałam opinii nie tylko w Internecie, ale i u osób które mają podobne doświadczenia. Rozmawiałam na ten temat również z kardiologiem i makrobiotykiem. Pytałam jakie składniki powinny zawierać preparaty wspomagające i przyspieszające regenerację organizmu po chemii, naświetlaniu i zawale. Wszyscy zgodnie wymieniali kwasy omega.

Regeneracja po zawale nie jest wcale taka łatwa. Oprócz ćwiczeń, zmiany diety i złych nawyków trzeba przede wszystkim zadbać o wzmocnienie serca i układu krążenia. Jednym z suplementów, które wspomagają regenerację i wzmacniają przepływ krwi są preparaty zawierające kwasy Omega 3, 6 i 9. Źródła tych kwasów mogą być różne.

Regeneracja po chemioterapii
Regeneracja po chemioterapii

Jednym z najczystszych, uzyskiwanych naturalnie z oleju lnianego bez domieszek innych substancji są bioestry kwasu Omega 3,6,9 (ALA) znajdujący się w omegaregen cardio. To najczystsza postać bioestru, doskonale wchłaniający się i pozbawiony konserwantów suplement. Dodatkowo zawiera on koenzym Q10 dostarczający sercu oraz pozostałym narządom energię oraz Vit E. Dzięki Q10 wzrasta wydolność nie tylko serca ale i innych organów. Mogą go również stosować osoby będące pod wpływem długotrwałego stresu, cierpiący na przewlekłe choroby i zaburzenia układu nerwowego. Jest polecany pacjentom z chorobą nowotworową oraz jako regeneracja po radioterapii i chemioterapii.

Jakie jest działanie kwasów Omega 3?

  • hamują proces zapalny w komórkach,
  • poprawiają krzepliwość krwi,
  • hamują tworzenie się zakrzepów,
  • mają dobroczynny wpływ na zaburzenia rytmu serca.

Omegaregen Cardio kupiłam jako prezent na gwiazdkę. Wiem, że na efekt trzeba będzie poczekać. Znajomy używający Cardio od 3 lat (nowotwór jelita) bardzo go polecał.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s